CixCix.CoM | Kaliteli Oyun Platformu http://www.cixcix.com Birbirinden kaliteli oyunlar cixcix.com farkıyla 18/10/2018 - 03:14:20 Pocket Street Fighter http://www.cixcix.com/pocket-street-fighter.html 2018-09-10 19:46:51 http://www.cixcix.com/oyunlar/pocketstreetfighter.jpg Pocket Street Fighter http://www.cixcix.com/pocket-street-fighter.html
Efsane atari oyunu Street Fighter benzeri harika bir dövüş oyunu olan Pocket Fighterın flash versiyonudur. Bu oyunda seçeceğin dövüşçü ile karşına çıkan rakipleri alt etmelisiniz. Tüm rakipleri yenip turnuvayı kazanarak oyunu tamamlamalısınız. Aynı zmanda oyunu iki kişi olarakta oynayabilirsiniz.

1. Oyuncu: W, A, S, D ve J, K, L tuşları.
2. Oyuncu : Yön Tuşları ve 1, 2, 3 tuşları.]]>
Mortal Kombat Karnage http://www.cixcix.com/mortal-kombat-karnage.html 2018-09-10 19:37:38 http://www.cixcix.com/oyunlar/mortal-kombat-karnage.jpeg Mortal Kombat Karnage http://www.cixcix.com/mortal-kombat-karnage.html
Mortal Kombat oyununda, oyuncunu seçerek dövüşmeye başlayabilirsiniz. Karşılaştığınız rakipleri tek tek alt ederek oyunu tamamlamalısınız. Oyuncunu YÖN tuşları ile kontrol edebilir, A tuşu ile yumruk, D tuşu ile tekme atabilirsin. Savunma yapmak için S tuşunu kullanabilirsin.]]>
Metal Slug http://www.cixcix.com/metal-slug.html 2018-09-09 22:47:59 http://www.cixcix.com/oyunlar/metal-slug.jpg Metal Slug http://www.cixcix.com/metal-slug.html
Efsane aksiyon oyunu Metal Slug! Oyuna başlamak için önce karşınıza gelecek 3 Japonca yazılı butondan ortadakine tıklayın ardından sağ alt köşedeki Japonca butona tıklayın sonra gelecek ekranda zorluk seviyesine göre 3 buton çıkacak istediğinize tıklayın son olarak ise oyundaki kahramanınızı seçerek oyuna başlayın.]]>
Klasik Yılan http://www.cixcix.com/klasik-yilan.html 2018-09-09 18:48:47 http://www.cixcix.com/oyunlar/snake.jpg Klasik Yılan http://www.cixcix.com/klasik-yilan.html
Telefon oyunlarının efsane klasik yılan oyununun flash versiyonuna uyarlanmış hali sizlerle.]]>
Mustapha http://www.cixcix.com/mustapha.html 2018-09-09 18:35:57 http://www.cixcix.com/oyunlar/mustapha.jpg Mustapha http://www.cixcix.com/mustapha.html
Orijinal ismi ile Cadillac and Dinosaurs olan ilerlemeli dövüş oyunlarının efsane ismi Mustapha'nın flash versiyonu sizlerle.

1. Oyuncu : Yön tuşları için W, A, S, D, yumruk için J tuşunu, zıplamak için K tuşunu, özel güç için ise J ve K tuşlarına aynı anda basmalıdır.

2. Oyuncu : Yön Tuşları, 1 ve 2 tuşlarını kullanmaktadır.

]]>
The King Of Fighters http://www.cixcix.com/the-king-of-fighters.html 2018-09-09 18:17:03 http://www.cixcix.com/oyunlar/the-king-of-fighters.jpg The King Of Fighters http://www.cixcix.com/the-king-of-fighters.html
Atarinin sevilen dövüş oyunlarından olan King of Fighters flash versiyonudur.Oyunda hareket için W, A, S, D tuşları aksiyon için ise U, I, O, J, K, L tuşları kullanılmaktadır. Oyun yüklendikten sonra önce English yazısına tıklayın ardından oyun modu ve dövüşçünüzü J tuşu ile seçerek oyuna başlayın.]]>
Tank Atari Oyunu http://www.cixcix.com/tank-atari-oyunu.html 2018-09-06 23:40:46 http://www.cixcix.com/oyunlar/tank1990.jpg Tank Atari Oyunu http://www.cixcix.com/tank-atari-oyunu.html
Ataride oynadığımız Tank 1990 oyunu yön tuşları ile hareket edip F tuşu ile ateş edebilirsiniz.]]>
İmkansız Görev 3 http://www.cixcix.com/imkansiz-gorev-3.html 2018-02-02 21:05:28 http://www.cixcix.com/oyunlar/missionimpossible3.jpg İmkansız Görev 3 http://www.cixcix.com/imkansiz-gorev-3.html
Görevi yerine getirmek için F16 yı hedefe ulaştırmalısın.]]>
Eve Git http://www.cixcix.com/eve-git.html 2018-02-02 20:59:27 http://www.cixcix.com/oyunlar/homerun.jpg Eve Git http://www.cixcix.com/eve-git.html
Karakteri evine kadar düşürmeden götürmek için mouse ile dengesini sağlamalısınız.]]>
Su Balonu http://www.cixcix.com/su-balonu.html 2018-01-22 19:52:52 http://www.cixcix.com/oyunlar/holigame.jpg Su Balonu http://www.cixcix.com/su-balonu.html
]]>
Gyroball http://www.cixcix.com/gyroball.html 2018-01-22 19:13:57 http://www.cixcix.com/oyunlar/gyroball.jpg Gyroball http://www.cixcix.com/gyroball.html
Topacınızı platformdan düşürmeden her seviyedeki parlayan hedefe ulaştırın.]]>
Kaleyi Koru http://www.cixcix.com/kaleyi-koru.html 2018-01-22 19:00:50 http://www.cixcix.com/oyunlar/besieged.jpg Kaleyi Koru http://www.cixcix.com/kaleyi-koru.html
Kaleyi kuşatmadan korumak için savunmanı doğru yap ve kaleni koru]]>
Basketbol Oyna http://www.cixcix.com/basketbol-oyna.html 2018-01-22 18:50:16 http://www.cixcix.com/oyunlar/basketshoot.png Basketbol Oyna http://www.cixcix.com/basketbol-oyna.html
Basket at, sayı topla ve oyunu kazan!]]>
Center Court Tenis http://www.cixcix.com/center-court-tenis.html 2018-01-19 23:20:31 http://www.cixcix.com/oyunlar/centercourt.jpg Center Court Tenis http://www.cixcix.com/center-court-tenis.html
Gerçek bir profesyonel ol ve Wimbledon turnuvasını kazan!]]>
Kabarcık Oyunu http://www.cixcix.com/kabarcik-oyunu.html 2018-01-19 23:08:18 http://www.cixcix.com/oyunlar/kabarcikoyunu.jpg Kabarcık Oyunu http://www.cixcix.com/kabarcik-oyunu.html
Aynı renkteki balonların en az üç tanesinin temas etmesini sağlayarak patlatmalı ve sınırlı süre içerisinde tüm balonları yok etmelisiniz.]]>
Frikik Oyunu http://www.cixcix.com/frikik-oyunu.html 2018-01-03 23:56:35 http://www.cixcix.com/oyunlar/freekick.jpg Frikik Oyunu http://www.cixcix.com/frikik-oyunu.html
]]>
Demir Adam Başkanın Uçağını Koru http://www.cixcix.com/demir-adam-baskanin-ucagini-koru.html 2017-03-22 21:14:47 http://www.cixcix.com/oyunlar/ironman-saving-air-force-one.jpg Demir Adam Başkanın Uçağını Koru http://www.cixcix.com/demir-adam-baskanin-ucagini-koru.html
İron Man yönlendirerek uçaktaki yolcuları teröristlerin saldırısına karşı korumalısınız. Yolcuların güvenliklerini sağlamak için teröristleri fareyi kullanarak etkisiz hale getirmelisiniz. İyi eğlenceler.]]>
Panda Ninja http://www.cixcix.com/panda-ninja.html 2017-03-17 17:58:46 http://www.cixcix.com/oyunlar/pandaninja.jpg Panda Ninja http://www.cixcix.com/panda-ninja.html
Ninja eğitimini tamamlaması için sevimli pandanın görevini gerçekleştirmesine yardım eder misiniz ? Görevi, ninja halatını kullanmayı öğrenmektir. Halat bir nesneye atılır ve ipin konumuna bağlı olarak sola veya sağa, yukarı veya aşağı hareket etmenin tek yoludur ve amacınız her seviyedeki tüm bambuları hızlı şekilde toplamaktır. İyi eğlenceler.]]>
Transformers 3 - Spot the Difference http://www.cixcix.com/transformers-3-spot-the-difference.html 2017-03-15 18:00:05 http://www.cixcix.com/oyunlar/transformers-3-spot-the-difference.jpg Transformers 3 - Spot the Difference http://www.cixcix.com/transformers-3-spot-the-difference.html
İki resim arasındaki farkı bulun ve onaylamak için tıklayınız. Her doğru tıklama için 50 puan kazanırsınız, her yanlış tıklama için 10 puanınızı kaybedersiniz. Üçüncü yanlış tıklamada oyun biter. İyi eğlenceler.]]>
Ninja Kid vs Zombies http://www.cixcix.com/ninja-kid-vs-zombies.html 2017-03-08 22:55:26 http://www.cixcix.com/oyunlar/ninja-kid-vs-zombies.jpg Ninja Kid vs Zombies http://www.cixcix.com/ninja-kid-vs-zombies.html
Ninja Kid vs Zombies oldukça macera dolu oyunda hareket etmek için ok tuşlarını, kılıç için boşluk, Ninja Magic'i kullanmak için Y, Nina Stars için T tuşunu kullanınız. Silahlarınızı güncellemek için altın toplayın ve zombilerin hepsini öldürün. İyi eğlenceler.]]>