CixCix.CoM | Kaliteli Oyun Platformu http://www.cixcix.com Birbirinden kaliteli oyunlar cixcix.com farkıyla 20/08/2018 - 14:23:14 İmkansız Görev 3 http://www.cixcix.com/imkansiz-gorev-3.html 2018-02-02 21:05:28 http://www.cixcix.com/oyunlar/missionimpossible3.jpg İmkansız Görev 3 http://www.cixcix.com/imkansiz-gorev-3.html
Görevi yerine getirmek için F16 yı hedefe ulaştırmalısın.]]>
Eve Git http://www.cixcix.com/eve-git.html 2018-02-02 20:59:27 http://www.cixcix.com/oyunlar/homerun.jpg Eve Git http://www.cixcix.com/eve-git.html
Karakteri evine kadar düşürmeden götürmek için mouse ile dengesini sağlamalısınız.]]>
Su Balonu http://www.cixcix.com/su-balonu.html 2018-01-22 19:52:52 http://www.cixcix.com/oyunlar/holigame.jpg Su Balonu http://www.cixcix.com/su-balonu.html
]]>
Gyroball http://www.cixcix.com/gyroball.html 2018-01-22 19:13:57 http://www.cixcix.com/oyunlar/gyroball.jpg Gyroball http://www.cixcix.com/gyroball.html
Topacınızı platformdan düşürmeden her seviyedeki parlayan hedefe ulaştırın.]]>
Kaleyi Koru http://www.cixcix.com/kaleyi-koru.html 2018-01-22 19:00:50 http://www.cixcix.com/oyunlar/besieged.jpg Kaleyi Koru http://www.cixcix.com/kaleyi-koru.html
Kaleyi kuşatmadan korumak için savunmanı doğru yap ve kaleni koru]]>
Basketbol Oyna http://www.cixcix.com/basketbol-oyna.html 2018-01-22 18:50:16 http://www.cixcix.com/oyunlar/basketshoot.png Basketbol Oyna http://www.cixcix.com/basketbol-oyna.html
Basket at, sayı topla ve oyunu kazan!]]>
Center Court Tenis http://www.cixcix.com/center-court-tenis.html 2018-01-19 23:20:31 http://www.cixcix.com/oyunlar/centercourt.jpg Center Court Tenis http://www.cixcix.com/center-court-tenis.html
Gerçek bir profesyonel ol ve Wimbledon turnuvasını kazan!]]>
Kabarcık Oyunu http://www.cixcix.com/kabarcik-oyunu.html 2018-01-19 23:08:18 http://www.cixcix.com/oyunlar/kabarcikoyunu.jpg Kabarcık Oyunu http://www.cixcix.com/kabarcik-oyunu.html
Aynı renkteki balonların en az üç tanesinin temas etmesini sağlayarak patlatmalı ve sınırlı süre içerisinde tüm balonları yok etmelisiniz.]]>
Frikik Oyunu http://www.cixcix.com/frikik-oyunu.html 2018-01-03 23:56:35 http://www.cixcix.com/oyunlar/freekick.jpg Frikik Oyunu http://www.cixcix.com/frikik-oyunu.html
]]>
Demir Adam Başkanın Uçağını Koru http://www.cixcix.com/demir-adam-baskanin-ucagini-koru.html 2017-03-22 21:14:47 http://www.cixcix.com/oyunlar/ironman-saving-air-force-one.jpg Demir Adam Başkanın Uçağını Koru http://www.cixcix.com/demir-adam-baskanin-ucagini-koru.html
İron Man yönlendirerek uçaktaki yolcuları teröristlerin saldırısına karşı korumalısınız. Yolcuların güvenliklerini sağlamak için teröristleri fareyi kullanarak etkisiz hale getirmelisiniz. İyi eğlenceler.]]>
Panda Ninja http://www.cixcix.com/panda-ninja.html 2017-03-17 17:58:46 http://www.cixcix.com/oyunlar/pandaninja.jpg Panda Ninja http://www.cixcix.com/panda-ninja.html
Ninja eğitimini tamamlaması için sevimli pandanın görevini gerçekleştirmesine yardım eder misiniz ? Görevi, ninja halatını kullanmayı öğrenmektir. Halat bir nesneye atılır ve ipin konumuna bağlı olarak sola veya sağa, yukarı veya aşağı hareket etmenin tek yoludur ve amacınız her seviyedeki tüm bambuları hızlı şekilde toplamaktır. İyi eğlenceler.]]>
Transformers 3 - Spot the Difference http://www.cixcix.com/transformers-3-spot-the-difference.html 2017-03-15 18:00:05 http://www.cixcix.com/oyunlar/transformers-3-spot-the-difference.jpg Transformers 3 - Spot the Difference http://www.cixcix.com/transformers-3-spot-the-difference.html
İki resim arasındaki farkı bulun ve onaylamak için tıklayınız. Her doğru tıklama için 50 puan kazanırsınız, her yanlış tıklama için 10 puanınızı kaybedersiniz. Üçüncü yanlış tıklamada oyun biter. İyi eğlenceler.]]>
Ninja Kid vs Zombies http://www.cixcix.com/ninja-kid-vs-zombies.html 2017-03-08 22:55:26 http://www.cixcix.com/oyunlar/ninja-kid-vs-zombies.jpg Ninja Kid vs Zombies http://www.cixcix.com/ninja-kid-vs-zombies.html
Ninja Kid vs Zombies oldukça macera dolu oyunda hareket etmek için ok tuşlarını, kılıç için boşluk, Ninja Magic'i kullanmak için Y, Nina Stars için T tuşunu kullanınız. Silahlarınızı güncellemek için altın toplayın ve zombilerin hepsini öldürün. İyi eğlenceler.]]>
Sünger Bob Prensesi Kurtar http://www.cixcix.com/sunger-bob-prensesi-kurtar.html 2017-03-08 22:39:06 http://www.cixcix.com/oyunlar/spongebob-save-princess.jpg Sünger Bob Prensesi Kurtar http://www.cixcix.com/sunger-bob-prensesi-kurtar.html
Güzel prenses canavarlar tarafından yakalanmasıyla kahramanımız Sünger Bob harekete geçer.
Prensesi kurtarmak için tüm engelleri aşmalısınız. İyi eğlenceler.]]>
Panda Bal Maceraları http://www.cixcix.com/panda-bal-maceralari.html 2017-03-08 22:22:28 http://www.cixcix.com/oyunlar/pandahoneyadventures.jpg Panda Bal Maceraları http://www.cixcix.com/panda-bal-maceralari.html
Panda Bal Maceraları oyunun isminden de anlaşılacağı gibi klavyenin ok tuşları ile balı aldıktan sonra çıkış trambolini ile seviyeleri geçmelisiniz. İyi eğlenceler.]]>
Süper Mario Özel Sürümü http://www.cixcix.com/super-mario-ozel-surumu.html 2017-03-03 22:04:39 http://www.cixcix.com/oyunlar/Super-Mario-Special-edition.jpg Süper Mario Özel Sürümü http://www.cixcix.com/super-mario-ozel-surumu.html
Süper Mario Özel Sürümü, birbirinden maceralı bölümden oluşan oyundur. Bütün seviyeleri tamamlamak için ilgili yerlerdeki anahtarları bulmalısınız. İyi eğlenceler.]]>
Bomberman Davetsiz Misafir http://www.cixcix.com/bomberman-davetsiz-misafir.html 2017-03-03 21:41:39 http://www.cixcix.com/oyunlar/bomber-man-intruder.jpg Bomberman Davetsiz Misafir http://www.cixcix.com/bomberman-davetsiz-misafir.html

Bombermanın kontrolündeki uçak ile düşman bölgesindeki her şeyi imha edin. İyi eğlenceler.

]]>
Timbledon Tenis http://www.cixcix.com/timbledon-tenis.html 2017-03-02 20:02:32 http://www.cixcix.com/oyunlar/timbledon.jpg Timbledon Tenis http://www.cixcix.com/timbledon-tenis.html
Basit gibi görünen bu oyun her yaş grubuna hitap etmektedir. Bununla birlikte oyunda beceri ve dikkat büyük önem taşımaktadır. Sayı kazanmak ve rakibinizin yenmesine engel olmak için tuşları en iyi şekilde kullanarak başarılı bir şekilde topları karşılamalısınız.]]>
Gizemli Oda http://www.cixcix.com/gizemli-oda.html 2017-03-02 00:18:52 http://www.cixcix.com/oyunlar/crimsonroom.jpg Gizemli Oda http://www.cixcix.com/gizemli-oda.html
Gerekli ipuçlarını bularak odadan çıkmaya çalışacağımız 1994 yapımı oyun bu alandaki oyunların ilki denilebilir. Odadan çıkabilecek misiniz ? İyi eğlenceler.]]>
Fishy http://www.cixcix.com/fishy.html 2017-03-02 00:05:45 http://www.cixcix.com/oyunlar/fishy.jpg Fishy http://www.cixcix.com/fishy.html
Tek bir kural var büyük balık küçük balığı yer. İyi eğlenceler.]]>